Ovaj All Inclusive hotel se nalazi na svojoj privatnoj plaži. Udaljen je 12km od City Walk tržnog centra, a 15km od Dubai Mall tržnog centra i Burj Khalifa zgrade.
Položaj: Hotel je smešten na Deira ostrvu. Lociran na samoj plaži, udaljen je 10km od Svetskog trgovinskog centra Dubai, dok je od tržnog centra City Walk udaljen 12km, od Velike džamije 7km, a 15km od jedne od najviših zgrada sveta Burj Khalifa i Dubai Mall-a. Aerodrom je udaljen 11km od hotela.
Plaža: Hotel se nalazi na svojoj privatnoj peščanoj plaži, sa ležaljkama i suncobranima koji su besplatni za goste hotela.
Smeštaj: Hotel ima ukupno 787 moderno opremljenih soba
Double room površine oko 31m2 (max 3 odrasle ili 2 odrasle + 2 dece) bračni ležaj ili dva odvojena ležaja, sofa i pogled na dvorište
Double room partial sea view površine oko 31m2 (max 3 odrasle ili 2 odrasle + 2 dece) bračni ležaj ili dva odvojena ležaja, sofa i delimičan pogled na more
Double room sea view površine oko 31m2 (max 3 odrasle ili 2 odrasle + 2 dece) bračni ležaj ili dva odvojena ležaja, sofa i pogled na more
Family junior suite površine oko 56m2 (max 2 odrasle + 3 dece, 3 odrasle + 2 dece ili 4 odrasle + 1 dete) dve spavaće sobe sa dva bračna ležaja i sofa
Junior suite sea view površine oko 56m2 (max 2 osobe) bračni ležaj ili dva odvojena ležaja, sofa i pogled na more
Svaka smeštajna jedinica ima: Kupatilo/WC, fen, tuš kabinu/kadu, centralnu klimu, viseće ventilatore, SAT-TV, mini bar sa sokovima, sef, room servis, besplatan Wi-Fi internet, peglu i dasku za peglanje i balkon ili terasu.
Hotelski sadržaj: Hotel modernog dizajna sa 9 spratova otvoren je u decembru 2020. godine ima ukupno 4 restorana – glavni restoran sa terasom Al Andalus (koji radi 24h), azijski Spices restoran, 2 restorana pored bazena – italijanski The Palm i libanski The Moon restoran uz spremanje hrane na licu mesta i snekove tokom celog dana, kao i 6 barova od kojih su dva Oasis i Coral swim-up kod bazena, The Pearl u lobiju sa terasom, Sports bar koji radi 24h, Shamal lounge bar sa binom i Spike plaza bar. Hotel ima 3 bazena, Spa centar samo za žene, ležaljke, suncobrane i peškire pored bazena, salu za konferencije, Wi-Fi internet, teretanu, saunu, đakuzi i akva park Splash Water World sa bazenima i toboganima za odrasle i decu (minimalna visina za ulaz je 120cm), sportovi na vodi – pedalina, kajak, stand-up paddle surfovanje. Obezbeđen je animacijski tim za odrasle i za decu, tim za zabavu i živa muzika, a najmlađi članovi porodice imaju na raspolaganju 2 dečija bazena, od kojih je jedan sa toboganima, dečiji klub Riu Land i mini disko u 20h.
Uz doplatu: A la carte restorani uz rezervaciju, treninzi uz profesionalne trenere u hotelskom fitnes centru, različite vrste masaža, tretmana lepote, pedikir, manikir, frizerski salon, kao i svi motorizovani sportovi na vodi.
Usluga: All Inclusive – „sve uključeno“ prema hotelskim pravilima i terminima, doručak, ručak i večera (samoposluživanje – izbor više jela). Uključena su bezalkoholna i alkoholna pića prema hotelskim pravilima.
Internet adresa: www.riu.com
CENOVNIK – SVAKODNEVNI POLASCI MART, APRIL, MAJ, JUN – 5 , 6 , 7 , 8 ,9 i 10 noci
ZBOG UCESTALIH PROMENA CENA, MOLIMO VAS DA NAS KONTAKTIRATE NA :
e-mail : kontakt@piano-travel.rs
mob : 065 3640 770 / 060 520 6780
tel : 011 3640 770
1. dan BEOGRAD – DUBAI
Dolazak putnika na aerodrom „Nikola Tesla“, tri sata pre poletanja aviona. Individualna prijava za let i predaja prtljaga. Pasoške i carinske formalnosti. Planirano vreme poletanje aviona za Dubai oko 13:00-14:00h (let FZ 1746, avio prevoznik Fly Dubai). Obroci na letu za putnike na Value ili Flex tarifi (putnici na osnovnoj Lite tarifi nemaju obroke). Planirano vreme dolaska u Dubai oko 21:00-22:00h – lokalno vreme. Transfer do izabranog hotela u Dubaiju Individualni smeštaj. Noćenje.
Postoji mogućnost polaska u Dubai na večernjem letu dan ranije (između 22:00 i 00:00, dolazak u Dubai između 06:00 i 07:00 ujutru) uz doplatu – raspitati se u agenciji za detalje
2. – 5, 6, 7 ili 9. dan DUBAI
6, 7, 8 ili 10. dan DUBAI – BEOGRAD
Transfer do aerodroma u Dubaiju. Individualna prijava za let i predaja prtljaga. Pasoške i carinske formalnosti. Planirano vreme poletanje aviona za Beograd oko 09:00 – lokalno vreme (let FZ 1745, avio prevoznik Fly Dubai). Obroci na letu za putnike na Value ili Flex tarifi (putnici na osnovnoj Lite tarifi nemaju obroke). Planirani dolazak u Beograd oko 12:00-13:00h – lokalno vreme.
Postoji mogućnost povratka iz Dubaija na popodnevnom letu (između 18:00 i 19:00) uz doplatu – raspitati se u agenciji za detalje
PRILIKOM REZERVACIJE ARANŽMANA OBAVEZNO DOSTAVITI SKENIRANE KOPIJE PASOŠA SVIH PUTNIKA!
U CENU ARANŽMANA JE URAČUNATO:
– Avio prevoz redovnom linijiom kompanije FlyDubai na relaciji Beograd-Dubai-Beograd, 1 komad ručnog prtljaga do 7kg (1 torba) po osobi. (Svaki višak prtljaga se dodatno naplaćuje prema pravilima i tarifama koje određuje avio prevoznik i na koje organizator putovanja nema uticaja
Avio karte su kalkulisane na Lite ekonomskoj klasi – u slučaju otkaza ili promene datuma aranžmana iz bilo kog razloga cena karte je nepovratna i nema opcije refundacije, prtljag nije uračunat u cenu, obroci nisu uračunati u cenu – moguća je doplata za Value tarifu(119€ po osobi) – uključeni su obroci, jedan kofer do 30kg i postoji mogućnost otkazivanja/pomeranja leta uz znatno manje penale. Izdate karte na Lite tarifi ne mogu da se nakadno promene.
– Smeštaj u dvokrevetnim sobama izabranog tipa, na bazi izabranog broja noćenja, izabrane usluge u izabranom hotelu u Dubaiju
– Kolektivni transferi prema programu
– Asistencija predstavnika na SRPSKOM jeziku (ne podrazumeva se svakodnevna i celodnevna asistencija)
– Troškovi organizacije putovanja
– U cenu aranžmana je uključen PDV (porez na dodatu vrednost), a ne iskazuje se prema Članu 35. Zakona o PDV-u (stav 7)
– Aerodromske takse (ukupno oko 117,24 EUR po osobi-podložne su promeni, do dana polaska na putovanje)
U CENU ARANŽMANA NIJE URAČUNATO
– Doplata za avio kartu, ukoliko nema karata na osnovnoj kalkulisanoj tarifi
– Prtljag (osim jednog komada ručnog prtljaga koji je uračunat u cenu)
– Doplata za avio karte na večernjem polasku ili povratku
– Boravišna taksa u hotelu. Plaća se po sobi i noći (plaćanje na recepciji, po dolasku: Hoteli 5*- 20 AED (oko 5 EUR); Hoteli 4*- 15 AED (oko 3,5 EUR); Hoteli 3*- 10 AED (oko 2,5 EUR)
– Obroci i piće na letovima kompanije FlyDubai (za putnike koji putuju na Lite tarifi). Na većini letova više nije moguće kupiti obroke, obezbeđeni su samo za putnike na Value i Flex tarifama.
– Obavezno međunarodno zdravstveno osiguranje
– Aerodromska taksa za decu od 0-2 god – 69 EUR
– Troškovi fakultativnih izleta i poseta, individualnih razgledanja i obilazaka
– Nepomenute usluge i individualni troškovi
HOTELI RADE SA DINAMIČKIM CENOVNICIMA, ŠTO ZNAČI DA ZADRŽAVAJU PRAVO NA PROMENU CENE. RASPOLOŽIVOST I CENE SU NA UPIT I MORAJU DA SE PROVERE PRE POTVRDE REZERVACIJE
USLOVI PLAĆANJA:
Cene aranžmana kao i svih drugih doplata su izražene u evrima (osim ako drugačije nije definisano). Plaćanje se vrši isključivo u dinarskoj protivvrednosti po zvaničnom srednjem kursu Narodne banke Srbije, na dan uplate. Cena je garantovana samo za uplatu kompletnog iznosa. U suprotnom, garantovan je samo iznos akontacije, a ostatak je podložan promeni.
NAČIN PLAĆANJA:
Ovlašćeni subagent Piano travel, ul. Njegoševa br 7, tel 011/3640-770
www.piano-travel.rs, e-mail – kontakt@piano-travel.rs
KAKO DO NAS – NAJKRAĆI PUT