15% Popusta za uplatu aranžmana u celosti do 31.12.2025.
10% Popusta za uplatu avansa za rezervaciju do 31.12.2025.
LOKACIJA: nedaleko od centra
UDALJENOST OD PLAŽE: 80m
STRUKTURA: 1/2 studio, 1/4 studio, 1/4 apartman, 1/5 apartman
OPREMLJENOST: kupatilo, terasa, čajnu kuhinja (osnovno posuđe, frižiderom, rešoom sa dve ringle), televizor
POGLED: pogled ulica i dvorište
SPRATNOST: I sprat
KLIMA UREĐAJ: uz doplatu – 7€ po danu
PEŠKIRI: ne
POSTELJINA: da – menja se na 5 dana (ista se ostavljaju na spratu vile i gosti ih sami menaju)
WI-FI: internet u vilama nije namenjen profesionalnoj upotrebi, a jačina signala, brzina i kvalitet protoka i povezivanja kao i stabilnost mreže zavise isključivo od provajdera, tehničkih mogućnosti u samom letovalištu i regiji i drugih faktora. Postoji mogućnost da internet signal bude dostupan od 01.06.2026.
PARKING: Ne – Vila Gerakina ne poseduje sopstveni parking (postoji mogućnost parkiranja u neposrednoj blizini).
DODATNE KARAKTERISTIKE: Odlična lokacija – blizu plaže.
CENOVNIK

PROGRAM PUTOVANJA:
1. dan: Okupljanje putnika na glavnoj autobuskoj stanici u Beogradu (Antifašističke borbe 46-48 NOVI BEOGRAD) 30 minuta pre predviđenog vremena polaska autobusa (tačno mesto – broj perona i vreme polaska biće potvrđeno od 48h do 24h pre početka putovanja). Putovanje prema Grčkoj preko Severne Makedonije sa usputnim pauzama radi odmora i obavljanja graničnih formalnosti. Noćna vožnja.
2. dan: Dolazak u Solunsku regiju u prepodnevnim satima. Smeštaj u izabrani objekat (ulaz u studije / apartmane najranije od 14:00h). Noćenje.
3 – 11.dan: Boravak u izabranom studiju / apartmanu. Noćenje.
12. dan: Napuštanje studija / apartmana najkasnije do 09:00h. Slobodno vreme do polaska. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).
13. dan: Dolazak u Beograd u ranim jutarnjim satima. Kraj usluge.
CENA PAKET ARANŽMANA OBUHVATA:
– prevoz turističkim autobusom (visoko podni ili dabldeker, audio i video opremljenost, klima, wi-fi) na relaciji Beograd – Leptokarija – Beograd;
– smeštaj na bazi 10 noćenja u izabranom objektu u studijima / apartmanima;
– usluge predstavnika agencije organizatora putovanja ili inopartnera tokom boravka;
– troškove organizacije i vođstva puta – uslugu licenciranog vodiča ili pratioca u toku putovanja.
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
– Peronsku kartu (stanični vaučer) za ulazak na perone Beogradske autobuske stanice (BAS) NAPOMENA: Svi autobuski polasci u organizaciji Turističke agencije HEDONIC TRAVEL odvijaju se sa glavne autobuske stanice u Beogradu (BAS-a). Za ulazak na perone odakle polaze autobusi neophodno je imati peronsku kartu (stanični vaučer). Peronsku kartu (stanični vaučer) moguće je kupiti u turističkoj agenciji po ceni od 150,00 dinara po osobi (deca od 0-2 godine ne plaćaju stanični vaučer) ili direktno na šalterima BAS-a po ceni od 300,00 dinara po osobi (usled promena na monetarnom tržištu može doći do korekcije cene staničnog vaučera)
– Climate resilience fee, tzv. Klimatskataksa u Grčkoj, koja se plaća na licu mesta vlasniku vile ili predstavniku partnera od 2 € do 5 € dnevno (u zavisnosti od lokalne kategorizacije smeštajnog objekta) po smeštajnoj jedinici,.
– međunarodno putno – zdravstveno osiguranje;
– individualne i ostale troškove putnika, kao i sve ostale usluge koje koristi putnik, a nisu pomenute programom putovanja, a naprave se u toku puta i u toku boravka u vili.
POPUSTI I DOPLATE:
Spajanje smena:
Jedna osoba u 1/2 std:
Dete kao dodatna osoba:
Pomoćni ležaj:
Doplata za klima uređaje:
Napomena:
Zbog vanredne situacije, nastale usled virusa Covid- 19, korišćenjeklima – uređaja zavisi od protokola koji propisuje Vlada Grčke u trenutku boravka na destinaciji
SOPSTVENI PREVOZ:
Ovlašćeni subagent Piano travel, ul. Njegoševa br 7, tel 011/3640-770
www.piano-travel.rs, e-mail – kontakt@piano-travel.rs
KAKO DO NAS – NAJKRAĆI PUT