Vila Liotrivi, dugi niz godina u našoj ponudi, nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru Vasilikija, na oko 50 metara od luke i šetališta te oko 300 metara od gradske plaže. Ono što ovu kuću izdvaja od ostalih je pre svega fantastičan pogled na more iz svih studija jer se sam objekat nalazi na veoma blagom uzvišenju kao i privatni parking koji je ispred same kuće. Svi potrebni turistički sadržaji poput mini-marketa, pekara, apoteka, kafića i taverni su na svega minut-dva hoda od vile.
Raspolaže dvokrevetnim i trokrevetnim studijima koji se nalaze na 1. spratu (zbog prirode terena, ulaz je iz prizemlja, a terase su u visini 1. sprata) i kao što smo već pomenuli, svi imaju pogled na more.
Svaka smeštajna jedinica poseduje osnovno opremljenu kuhinju, nedavno renoviranu (osnovno posuđe, frižider, rešo sa 2 ringle, osnovni pribor za jelo), kupatilo, takođe nedavno renovirano (tuš/WC), terasu sa garniturom za sedenje, TV i klima uređaj čije je korišćenje uključeno u cenu (podložno promeni). Promena posteljine i peškira se vrši na pola smene, a u objektu je na raspolaganju i besplatan Wi Fi internet čija se brzina protoka ne može garantovati.
Vila poseduje privatni parking koji je ispred same kuće. Ispred ulaza u studije postoji veliko dvorište za druženje, sa stolovima i stolicama, a gostima je na raspolaganju i roštilj koji će im fenomenalni domaćin i strastveni ribar Nikos doneti na korišćenje.
Samo mesto Vasiliki je mirnije od Nidrija i Lefkasa, ali ga pozicija čini sve popularnijim među našim putnicima poslednjih godina. U januaru 2020. godine je probijen put prema čuvenoj plaži Porto Kaciki čime je putovanje skraćeno za duplo (sa 28 na 14 km). Ovo se odnosi i na ostale poznate plaže na zapadu ostrva (Egremni itd…). Kombinacija mirnog letovališta, dobrog smeštaja i odlične polazne tačke za obilazak ostrva čine vilu Liotrivi pravim izborom za vaše letovanje 2025. godine.
*Jedno dete do 5 godina može boraviti u zajedničkom ležaju*
Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i bračni ležaj ili dva obična ležaja (spojena, dimenzija 200*190)
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni i jedan običan ležaj
*Korišćenje klima uređaja – GRATIS (podložno promeni)
*Wi Fi Internet gratis
*GPS koordinate: 38.62696602570264, 20.609289668401637
Turistička/klimatska taksa: 2€ po sobi dnevno (plaća se na licu mesta, direktno vlasniku. Nije sastavni deo aranžmana).
U opisima smeštaja jasno je naznačeno da li smeštajni objekti imaju WiFi. Ukoliko objekat ima WiFi to ne podrazumeva i dostupnost mreže u sobama, već se ruter nalazi najčešće u zajedničkim prostorijama (prijemni deo, recepcioni deo). Takođe, WiFi je uglavnom slab (naročito na ostrvima), trpi veliki broj korisnika, pa je za očekivati slab protok. Takođe, agencija ne preuzima odgovornost u slučaju nestanka interneta u nekoj od smena tokom sezone usled bilo kojih okolnosti (kvarovi, prekid ugovora sa provajderom od strane vlasnika i obrnuto i slično). WiFi nije obavezan deo opreme u apartmanima i studijima.
U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda. Grčki standard za normalan ležaj je 75-90 cm sa 180-200 cm, francuski ležaj 110-150 cm sa 180-200 cm. Pomoćni ležaj u svim objektima u Grčkoj je na sklapanje, drvene ili metalne konstrukcije ili fotelje na rasklapanje, manjih dimenzija.
*Agencija ne može garantovati brzinu interneta i nije odgovorna u slučaju nestanka interneta usled tehničkih problema grčkih operatera.
*Zbog nestabilnosti na tržištu energenata, iznos doplate za korišćenje klima uređaja je podložan promeni i može se razlikovati od onog koji je objavljen prilikom publikovanja Programa putovanja
CENOVNIK

– Smeštaj na bazi 10/11 noćenja u izabranom objektu u studijima/apartmanima;
– Usluge predstavnika agencije organizatora putovanja ili ino-partnera tokom boravka;
– Boravišnu taksu u Grčkoj – u hotelima i privatnom smeštaju predviđeno je naplaćivanje boravišnih taksi. Cene su izražene po smeštajnoj jedinici dnevno. Takse u studijima /apartmanima u trenutku objavljivanja Programa putovanja iznose 0,50 eura dnevno po studiju / apartmanu. Takse su podložne promenama i plaćaju se na licu mesta (na dan dolaska).
– Međunarodno putno zdravstveno osiguranje, osiguranje od otkaza putovanja.
– Održavanje higijene smeštajnih jedinica tokom boravka kao i sredstva za higijenu (važi samo za privatni smeštaj).
– Individualne troškove.
– Prevoz turističkim autobusom (visokopodni ili dabldeker, audio i video opremljenost, klima) na relaciji Beograd – Lefkada – Beograd.
– Transfer na relaciji Nidri – Vasiliki – Nidri
– Smeštaj na bazi 10/11 noćenja u izabranom objektu u studijima/apartmanima;
– Usluge predstavnika agencije organizatora putovanja ili ino-partnera tokom boravka;
– Troškove organizacije i vođstva puta.
– Boravišnu taksu u Grčkoj – u hotelima i privatnom smeštaju predviđeno je naplaćivanje boravišnih taksi. Cene su izražene po smeštajnoj jedinici dnevno. Takse u studijima/apartmanima u trenutku objavljivanja Programa putovanja iznose 0,50 eura dnevno po studiju / apartmanu. Takse su podložne promenama i plaćaju se na licu mesta, vlasniku objekta (na dan dolaska).
– Međunarodno putno zdravstveno osiguranje, osiguranje od otkaza putovanja.
– Održavanje higijene smeštajnih jedinica tokom boravka kao i sredstva za higijenu (važi samo za privatni smeštaj).
– Individualne troškove.
Uslovi za decu:
– Jedno dete do 5 godina, u krevetu sa roditeljima (dve punoplatežne osobe) – besplatno u slučaju sopstvenog prevoza. U slučaju autobuskog prevoza plaća samo cenu autobuske karte (115 eura).
– Jedno dete do 12 godina, na sopstvenom ležaju, u slučaju autobuskog prevoza ostvaruje popust od 30€ u odnosu na cenu iz tabele (CENOVNIK – AUTOBUSKI PREVOZ)
– Dvoje dece do 7 godina mogu boraviti u zajedničkom ležaju. U slučaju autobuskog prevoza, starije dete ostvaruje popust od 30€ u odnosu na cenu iz tabele (CENOVNIK – AUTOBUSKI PREVOZ), dok se za mlađe dete plaća samo cena autobuske karte (115 eura).
– Dvoje dece do 12 godina, na sopstvenom ležaju, u slučaju autobuskog prevoza – oba deteta ostvaruje popust od 30€ u odnosu na cenu iz tabele (CENOVNIK – AUTOBUSKI PREVOZ).
* Maksimalan broj dece koja ostvaruju popust na cenu paket aranžmana je 2 (dva)
*Navedeni popusti za decu važe samo u pratnji 2 odrasle (punoplative) osobe. Ukoliko je dete u sobi sa jednom odraslom osobom, plaća punu cenu aranžmana.*
– plaća 1,7 cenu paket aranžmana ukoliko koristi autobuski prevoz.
– plaća punu cenu najma ukoliko koristi sopstveni prevoz.
Ovlašćeni subagent Piano travel, ul. Njegoševa br 7, tel 011/3640-770
www.piano-travel.rs, e-mail – kontakt@piano-travel.rs
KAKO DO NAS – NAJKRAĆI PUT