Fort Arabesque The West Bay 4*

EGIPAT 2025 – HURGADA – Fort Arabesque The West Bay 4*

Hotel je otvoren 1997. a poslednji put renoviran 2021. godine. U ponudi ima 126 smeštajne jedinice, restoran i bar. Gostima su na raspolaganju i sadržaji u delu Fort Arabesque Resort Spa & Villas. Hotel se može pohvaliti jednom od najlepših plaža i prelepim koralima, pa se preporučuje i ljubiteljima podvodnog sveta. Hotel je sa 4* ali naša procena je 5*.

Plaža ovog hotela je jedna od najlepših u regiji Crvenog mora i glavni je adut ovog hotela. Široka je 600m sa nekoliko mesta za snorkling (koralni greben sa živim, šarenim koralima i ribicama) ali i više obeleženih koridora gde može lepo da se uđe u more bez obuće za kupanje. Plaža je jako lepo uređena i na njoj se nalaze restoran, bar, toaleti, animacija za decu i odrasle, nekoliko sportskih terena. Gosti hotela mogu bez doplate da koriste suncobrane, ležaljke i peškire.

Hotel u ponudi ima 126 smeštajnih jedinica i sve imaju balkon/terasu, klima uređaj, SAT LCD TV, ketler, sef.

Standard rooms su veličine 32-42mimaju pogled na more ili delimičan pogled na more.
Superior room su veličine oko 35mimaju pogled na more.
Junior Suites su veličine oko 55mimaju pogled na more.

Plaća se: telefon, room service, mini bar, Wi-Fi internet.

Usluga u hotelu je All Inclusive – doručak, ručak i večera (samoposluživanje – izbor više jela po hotelskim pravilima). U konceptu su i užine, sladoled i lokalna alkoholna i bezalkoholna pića. Gostima su na rapolaganju restorani – The West Bay (glavni restoran), La Piazza i Club 159 (uz doplatu). U ponudi su i barovi – Sunset Bar, Beach Bar, Ther Red Rocks Bar (u delu Fort Arabesque Beach Resort), Le Jardin (u delu Fort Arabesque Beach Resort), Swim-up Pool Bar (u delu Fort Arabesque Beach Resort), Arena Bar (u delu Fort Arabesque Beach Resort), Windbreaker Bar.

Lekar na poziv, prodavnice, apoteka, frizerski salon, usluga pranja i peglanja veša.

Hotel u ponudi ima četiri bazena od kojih se greje 1 deo za odrasle, aerobik u vodi, stoni tenis, terene za tenis, Wi-Fi internet (besplatan samo u lobiju).

 

Hoteli imaju pravo promene pojedinih usluga, načina plaćanja istih, kao i perioda korišćenja sadržaja, promene koncepta all inclusive, i slično, a u skladu sa svojom poslovnom politikom, vremenskim uslovima i drugim relevantnim činiocima.

Zbog učestalih akcijskih ponuda od strane hotelijera i stalnih promena cena u sistemu, molimo Vas da kontaktirate agenciju kako biste dobili tačnu informaciju o raspoloživosti i ceni

Ponude fakultativnih izleta u Hurgadi možete pogledati na linku HURGADA IZLETI

Ovlašćeni subagent Piano travel, ul. Njegoševa br 7, tel 011/3640-770
www.piano-travel.rs, e-mail – kontakt@piano-travel.rs

KAKO DO NAS – NAJKRAĆI PUT


Call Now Button