Jaz Elite Casa Del Mar Beach 5*

EGIPAT 2025 – HURGADA – Jaz Elite Casa Del Mar Beach 5*

Nalazi se na novom šetalištu Hurgade (Memša), od Sakale i aerodroma je udaljen oko 5km.

JAZ Casa Del Mar Beach (Ex Grand Plaza Hotel) renorviran 2020.godine raspolaže sa preko 230 smeštajnih jedinica, nekoliko bazena, restorana i barova. Lepo uređen hotel koji je zbog svoje odlične lokacije, sadržaja i niza sportskih aktivnosti koje organizuje predstavlja dobar izbor za sve one koji žele da svoj odmor provedu nedaleko od centra grada u hotelu sa dobrom uslugom i sadržajem.

Hotel se nalazi u jednoj od najlepših laguna u Hurgadi. Na plaži veći deo je lepa kupališna zona sa postepenim ulaskom u dubinu. Gosti hotela mogu bez doplate da koriste ležaljke i suncobrane.

Hotel raspolaže sa preko 236 smeštajnih jedinica i sve imaju balkon/terasu/verandu sa pogledom na vrt, bazen ili more, aparat za zagrevanje vode za čaj/kafu, fen za kosu, SAT TV, internet, klima uređaj, sef, telefon, mini bar.

Superior sobe su veličine oko 30m² imaju bračni ili dva odvojena ležaja. Mogu imati pogled na baštu, bazen i more.
Superior triple sobe su veličine oko 36m² imaju bračni ili dva odvojena ležaja i još jedan singl krevet. Mogu imati pogled na baštu i bazen, mogu da prime max 2 odraslih i jedno dete ili 3 odrasle osobe.
Delux sobe su veličine oko 55m² sastoje se od dve prostorije (spavaćeg dela sa francuskim ležajem) i dnevnog boravka sa ugaonom garniturom,  imati pogled na bazen. Mogu da prime max 2 odraslih i 2 dece ili 3 odraslih i 1 dete.
Family suite – su veličine oko 58m² sastoje se od 2 pavaće sobe, u jednoj francuski ležaj u drugoj dva odvojena kreveta, Mogu da prime 4 odraslih ili 2 odraslih i 2 dece.

Plaća se: room service, telefon, sveže ceđeni sokovi i uvozna alkoholna i bezalkoholna pića, a la carte restorani (besplatni jednom u toku boravka), nargila kao i diskoteka u hotelu preko puta ulice i ostalo van koncepta.

Usluga u hotelu je Ultra All Inclusive – rani doručak, doručak, ručak, večera (samoposluživanje – izbor vise jela po hotelskim pravilima). U okviru hotela je nekoliko restorana – glavni restoran La Palma, Pomodoro (italijanska kuhinja), Aqua’s Meditteranean (mediteranska kuhinja), Oscar’s Grill i Palmira. U ponudi je i nekoliko barova – Lobby Bar, French Bistro, dva Pool Bar, Oriental Bar i Beach Bar. U konceptu su lokalna alkoholna i bezalkoholna pića, užine, sladoledi.

Hotel ima ukupno 6 bazena (od kojih je jedan samo za odrasle i 2 za decu), tim animatora sa bogatim programom, fitness centar, stoni tenis, odbojka na pesku, i tereni za razne sportove, mali aqua park se nalazi u hotelu Jaz Casa del Mar Resort preko puta ulice).

Hoteli imaju pravo promene pojedinih usluga, načina plaćanja istih, kao i perioda korišćenja sadržaja, promene koncepta all inclusive, i slično, a u skladu sa svojom poslovnom politikom, vremenskim uslovima i drugim relevantnim činiocima.

Zbog učestalih akcijskih ponuda od strane hotelijera i stalnih promena cena u sistemu, molimo Vas da kontaktirate agenciju kako biste dobili tačnu informaciju o raspoloživosti i ceni

Ponude fakultativnih izleta u Hurgadi možete pogledati na linku HURGADA IZLETI

Ovlašćeni subagent Piano travel, ul. Njegoševa br 7, tel 011/3640-770
www.piano-travel.rs, e-mail – kontakt@piano-travel.rs

KAKO DO NAS – NAJKRAĆI PUT


Call Now Button