VILA HERMES OLYMPIC BEACH

GRČKA LETO 2026 – APARTMANI OLYMPIC BEACH – U PRODAJI!

POPUSTI ZA RANE REZERVACIJE / “first minute“ /
1. Za rezervacije i uplate 30% od cene aranžmana do 30.12.2025. odobrava se 10% popusta.
2. Za rezervacije i uplate 30% od cene aranžmana do 15.02.2026. odobrava se 5 % popusta.
3. Za smene u tabeli obeležene zvezdicom / * / odobrava se 5% popusta za uplate 30% do 30.12.2025.god.

Da bi se ostvario navedeni popust, ostatak aranžmana je potrebno isplatiti najkasnije do 01.aprila 2026.god.

VILA HERMES se nalazi u centralnom delu mesta i udaljena je od plaže oko 100 m. Vila je veoma lepo uređena, poseduje recepciju, lift, zajedničke prostorije i toalet u prizemlju. Smeštajne jedinice nalaze se na prvom spratu.

Dvokrevetni, dvokrevetni sa pomoćnim ležajem i trokrevetni studiji se sastoje od prostorije u kojoj je spavaći deo (sa francuskim ležajem i jednim pomoćnim ili standardnim ležajem) i kuhinja sa posuđem i priborom.

Kod trokrevetnog apartmana kuhinja je odvojena od spavaćeg dela, a četvorokrevetni apartman (dupleks) se sastoji od dve spavaće sobe i izdvojene kuhinje
Svi studiji i apartmani poseduju zasebne terase sa garniturom za sedenje, klima uređaje (plaća se 5 eur po danu), TV. Posteljina se menja na pet dana, dok peškire gosti obezbedjuju sami.

 

Kompletnu ponudu apartmana u Olympic Beach-u možete pogledati na linku: OLYMPIC BEACH

CENOVNIK

MAPA

Get Directions

Add Waypoint
Route Options
×

P O P U S T I ZA DECU:

– dete do 6,99 godina može da deli ležaj sa drugom osobom u studiju / apartmanu.
– dete do 6,99 god na zajedničkom ležaju plaća 55 eur i ima sedište u autobusu
– dete do 12 godina na sopstvenom ležaju ( ili u koliko deli ležaj sa drugim detetom do 6.99 godina) ima popust 30 eur na paket aranžmanu i ima sedište u autobusu.
– dete do 12 god. na pomoćnom ležaju u studiju 1/2+1 plaća 70 eur i ima sedište u autobusu

PAKET ARANŽMAN OBUHVATA: smeštaj po osobi na bazi najma u izabranom objektu za izabrani broj noćenja, prevoz autobusima turističke klase sa TV, audio, klima opremom, usluge pratioca tokom putovanja, usluge predstavnika tokom boravka.
ARANŽMAN SOPSTVENIM PREVOZOM OBUHVATA: smeštaj na bazi najma u izabranom objektu za izabrani broj noćenja po smeštajnoj jedinici, usluge predstavnika tokom boravka.
ARANŽMAN NE OBUHVATA: individualne troškove, klimatsku taksu 2 eur dnevno po studiju/apartmanu (plaća se na licu mesta vlasniku objekta).

NAPOMENE:
-ukoliko putnik putuje sam plaća 1.7 od osnovne cene paket – aranžmana
SPAJANJE SMENA: prilikom spajanja 2 smene za putnike na autobuskom prevozu, druga smena umanjuje se za 20 € za polaske u junu i septembru, a 30 € za polaske u julu i avgustu. U tom slučaju FIRST MINUTE popust se odobrava samo na 1. smenu (ukoliko nije označena zvezdicom *). Ovaj popust ne može se sabirati sa popustima za rane rezervacije.

CENE AUTOBUSKE KARTE ZA PUTNIKE KOJI KORISTE SAMO PREVOZ
( Autobusi su turističke klase sa TV/audio i klima uređajem.)

Povratna karta : odrasli 70 eur    Deca od 0 – 12 godina 55 eur
Jedan pravac : odrasli 50 eur      Deca od 0 – 12 godina 50 eur

Doplata za dodatno sedište u autobusu je 60 eur po osobi.

NAPOMENE ZA PRTLJAG
Prtljag putnika je ograničen na jedan komad po odrasloj osobi, standardnih dimenzija, do 25kg težine.
U vozilo se može uneti ručni prtljag do 5kg. Višak prtljaga prevoznik nije u obavezi da primi.

PROGRAM PUTOVANJA AUTOBUSOM

1.DAN Polazak autobusa iz Beograda DAN RANIJE u odnosu na datum iz tabele u 20.00 (proveriti dan pre puta tačno vreme i mesto polaska). 2.DAN Dolazak u letovalište u prepodnevnim časovima. Smeštaj u studije-apartmane posle 14.00 časova. 2. pretposlednji da: boravak u izabranom studiju-apartmanu na bazi uplaćenog broja noćenja. Poslednji dan: napuštanje studija-apartmana do 09.00 časova. Polazak za Beograd u popodnevnim satima (u skladu sa Zakonom o saobraćaju). Proveriti tačno vreme sa predstavnikom agencije u letovalištu.  Dolazak u Beograd narednog dana u jutarnjim časovima.

PROGRAM ZA SOPSTVENI PREVOZ

1.DAN Smeštaj u studio / apartman posle 14.00 časova po grčkom vremenu. 2. do pretposlednji dan: boravak u studiju / apartmanu na bazi uplaćenog broja noćenja. Poslednji dan:  napuštanje smeštaja do 09.00h.

NAPOMENA: gosti ulaze u očišćene smeštajne jedinice, a za vreme boravka sami održavaju higijenu i vrše nabavku higijenskih sredstava. Takođe, sami iznose smeće i odlažu ga u kontejnere. Zbog epidemioloških mera za vreme boravka gostiju nije moguće čišćenje smeštajnih jedinica od strane vlasnika objekta.

NAPOMENE MOZETE PROCITATI NA LINKU NAPOMENE

Ovlašćeni subagent Piano travel, ul. Njegoševa br 7, tel 011/3640-770
www.piano-travel.rs, e-mail – kontakt@piano-travel.rs

KAKO DO NAS – NAJKRAĆI PUT


Call Now Button