VILA SARTI HOLIDAYS SARTI

GRČKA LETO 2025 – APARTMANI SARTI – U PRODAJI!

U ovoj kući na najam smeštaja odobravamo 10 % popusta samo za uplatu u celosti.
U ovoj kući na paket aranžmane odobravamo 20 eur popusta po osobi samo za uplatu u celosti.

Popust na paket aranžmane odobravamo u periodu 20.05-08.09.2025

Sarti Holidays – Novija kuća Sarti Holidays nalazi se u Sarti beach-u, na oko 50m od peščane plaže, na dvadesetak minuta lagane šetnje od centra. U ponudi su studiji za dve do četiri osobe u niskom prizemlju, prvom i drugom spratu. Svi imaju SAT TV, klima uređaj čije je korišćenje uključeno u cenu i kablovski i bežični internet što ovu kuću čini najpouzdanijom po pitanju internet signala. Organizovana je zamena peškira i posteljina dva puta tokom boravka.

Studiji sa prednje strane zgrade imaju pogled ka brdu. Studiji sa zadnje strane zgrade imaju pogled izmedju zgrada i nalaze se u prizemlju, na prvom i drugom spratu. Studiji u prizemlju, s obzirom da nisu ispod nivoa zemlje, se prodaju po redovnim cenama kao i ostale sobe na spratu. Sobe sa oznakom UT se nalaze na prvom i drugom spratu. Cena nije snižena zbog ulaza preko terase, već zbog orijentacije terase koja gleda ka svetlarniku kuće, te gosti imaju smanjenu privatnost i lošiji pogled sa terase. Navedene terase NISU prolazne.

Studiji sa oznakom DM (107,207) imaju lep pogled na more izmedju zgrada. Po istoj ceni su u ponudi i studiji sa oznakom garden (001,006) koji se nalaze u prizemlju i osim terase imaju svoje malo izdvojeno travnato dvorište (oko 15m2).

sarti holidays

Kompletnu ponudu apartmana u Sartiju  pogledajte na linku SARTI

CENOVNIK VILA SARTI HOLIDAYS SARTI

*navedena cena paket aranžmana je za autobuski polazak iz Beograda i za sve ulaske u autobus duž autoputa.
**doplata za polazak iz Novog Sada iznosi 10eur po osobi, za polazak iz Pančeva iznosi 15eur po osobi, a iz ostalih mesta garantovanog polaska 20eur po osobi.
Za polazak iz Subotice, Sente i Bačke Topole u julu i avgustu doplata je 30eur po osobi, a u maju, junu i septembru doplata je 20eur po osobi.

MAPA VILA SARTI HOLIDAYS SARTI

Uslovi i način plaćanja

Sve cene su izražene u eurima, a plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne banke na dan uplate
Rezervacija se smatra konačnom prilikom uplate 40% od celokupnog iznosa aranžmana.Preostalih 60% od celokupnog iznosa aranžmana potrebno je uplatiti najkasnije do mesec danapre polaska na put.
Dinamika plaćanja
1. UPLATA U CELOSTI pre putovanja. Popusti koji se na ovaj način ostvaruju opisani u tekstu iznad.
2. UPLATA NA RATE uz akontaciju od 30%. Sve rate se obračunavaju u EUR-ima a naplaćuju u dinarskoj protivvrednosti
– ČEKOVIMA na do 8 MESEČNIH RATA BEZ UVEĆANJA, s tim da poslednja rata dospeva najkasnije 15.12.2025. . Za rate koje dospevaju tokom ili posle iskorišćenog aranžmana, neophodno je deponovanje čekova u agenciji 15 dana pre polaska na put.
– preko ADMINISTRATIVNE ZABRANE na do 8 MESEČNIH RATA BEZ KAMATE s tim da poslednja rata dospeva najkasnije 15.12.2025
3. PLATNE KARTICE Visa, Master, Dina, Maestro, American Express.

Program putovanja obuhvata:

– smeštaj u odabranoj kući, na bazi najma smeštaja, za odabrani broj noćenja
– prevoz u slučaju da se radi o paket aranžmanu (cena sa zvezdicom *) ili u slučaju da je prevoz posebno doplaćen (ukoliko za određeni datum nije postojala ponuda paket aranžmana).

Program putovanja ne obuhvata:

– zdravstveno putno osiguranje

– turističku taksu, u iznosu od 0,5 eur po danu po smeštajnoj jedinici;

Naplata boravišne takse će biti vršena na destinaciji.

– fakultativne izlete u organizaciji lokalnog partnera u Grčkoj

– ostale nepomenute troškove

 

 

Copyright ©

Call Now Button