PICKALBATROS PALACE RESORT 5* HURGADA

EGIPAT 2025 – HURGADA – PICKALBATROS PALACE RESORT 5*

Hotel Pickalbatros Palace Resort 5* Hurgada  – Udaljen je oko 11km od aerodroma i šetališta Memša, od Sakale oko 17km.

Hotel je otvoren 2008. godine, a parcijalno renoviran u periodu 2018-2019 godine.  Zauzima površinu od oko 72.000m² i u ponudi ima 621 smeštajnu jedinicu. Kompleks karakteriše orijentalna arhitektura, kvalitetna usluga i dobar sadržaj. U hotelskoj ponudi je nekoliko bazena, restorana i barova i veliki izbor sportskih aktivnosti. Gosti hotela mogu da koriste tobogane u hotelu Beach Albatros besplatno.

Napomena: U cenu smeštaja uračunata je obavezna doplata za Neverland night show (uključuje večeru i transfer)

Za decu tu su dečiji bazen sa toboganima, dečiji klub (4-12 godina), igralište i dečiji meni u glavnom restoranu.

Na plaži je jedan mali deo sa koralnim grebenom do koga vodi ponton što privlači veliki broj zaljubljenika u podvodni svet, a veći deo je lepa kupališna zona sa plitkom vodom. Suncobrani, ležaljke i peškiri na plaži su uključeni u cenu. Peškiri se dobijaju uz karticu (gubljenje kartice će biti naplaćeno od strane hotela).

Hotel ima ukupno 621 smeštajnu jedinicu i sve imaju balkon/terasu, fen za kosu, SAT LCD TV, klima uređaj, mini bar, sef, ketler, Wi-Fi internet.

Standardne sobe su veličine oko 36m².

Plaća se: telefon, room service.

Usluga u hotelu je All Inclusive – doručak, kasni doručak, ručak i večera (samoposluživanje – izbor više jela, po hotelskim pravilima). U konceptu su sladoledi, užine, lokalna alkoholna i bezalkoholna pića. Hotel ima nekoliko restorana – Tagine (orijentalna kuhinja), L’ Asiatique (azijska kuhinja), Mediterranean, The Sky, Beach Restaurant i Culina Restaurant. Gostima su na raspolaganju i barovi – Oriental Palace Bar, Blu Lounge, Pool Bar, Beach Bar, Columbus Cafe, Terrace Bar i Red Sky Bar.

Plaćaju se: uvozna alkoholna i bezalkoholna pića, sva pića posle ponoći, nargila, sve ostalo van koncepta.

Hotel ima pravo da promeni detalje usluge u zavisnosti od sezone (vreme, sadržaj…).

Frizer, servis za pranje i sušenje veša, prodavnice, menjačnica, lekar.

Hotel ima 6 bazena (od kojih su 4 za odrasle i 2 za decu), 2 teniska terena, stoni tenis, odbojku na pesku, mini-fudbal, mini-golf, vaterpolo, aerobik, boćanje, pikado, večernje animacije, Wi-Fi internet.
Gosti hotela mogu da koriste aqua park u susednom hotelu Beach Albatros Resort.

Plaća se: osvetljenje teniskog terena i oprema za tenis, bilijar, video igrice, sportovi na vodi i ostalo van koncepta.

U okviru Spa centra gosti mogu besplatno da koriste teretanu.

Plaća se:  sauna, parno kupatilo, jacuzzi, masaže i ostali tretmani.

Hoteli imaju pravo promene pojedinih usluga, načina plaćanja istih, kao i perioda korišćenja sadržaja, promene koncepta all inclusive, i slično, a u skladu sa svojom poslovnom politikom, vremenskim uslovima i drugim relevantnim činiocima, te organizator putovanja za iste promene ne može snositi odgovornost.

All inclusive concept mozete pronaci na linku Albatros Palace Resort 5 AIl inc. concept

Ponude fakultativnih izleta u Hurgadi možete pogledati na linku HURGADA IZLETI

Ovlašćeni subagent Piano travel, ul. Njegoševa br 7, tel 011/3640-770
www.piano-travel.rs, e-mail – kontakt@piano-travel.rs

KAKO DO NAS – NAJKRAĆI PUT


Call Now Button